Tautos TV

Tikros žinios

Patikėjau „mokslu“. Tegul dabar ateina Slušnys, Šimonytė, Dulkys ir pamato, kokius šalutinius poveikius aš šiandien jaučiu?

Konstitucija mums garantuoja žodžio laisvę, bet išsakius savo patirtį ir nuomonę, jūsų komentarai gali būti visai be pagrindo cenzūruojami. Panašiai nutiko, kai TAUTOS TV sukūrė reportažą apie Kauno klinikose  kauniečio nugirstą med. seselės pokalbį telefonu.  Šį reportažą vis dar galite pamatyti www.tautostv.lt puslapyje. Reportažas susilaukė didelio dėmesio socialiniuose tinkluose, tačiau buvo užblokuotas vadinamųjų „nepriklausomų faktų tikrintojų“. Į mūsų redakciją kreipiasi vis daugiau žmonių, kurie matė ar patys patyrė vakcinų šalutinius poveikius bei pasakoja apie jų patirtį Kauno klinikose .
Druskininkų regione gyvenanti Edita pandemijos pradžioje pasiskiepijo, nes tikėjo, kad dabartinė sukurta vakcina ją apsaugos ir palengvins gyvenimą. Tačiau nutiko priešingai. Editai taip pat teko svečiuotis Kauno klinikose ir nustebti personalo svetingumu ir darbo kokybe, tad jau darosi visai nekeista, kad Kauno klinikų vadovybė bandė paneigti visus išlindusiu galus apie jų įstaigoje esamą padėtį. Kaip bebūtų, Edita yra tvirta moteris, aktyvi visuomenininkė ir siekia, kad žmonės pradėtų girdėti ir kitą pusę bei taptų objektyvesni.